Pytania i odpowiedzi

Czy wstęp na wydarzenie jest płatny?

Wstęp na wydarzenie wynosi 40 zł /os.

Jest to jednak opłata, która pozwoli ci przez cały dzień korzystać z oferty kawiarni. Kawa, herbata, woda i inne napoje wraz z poczęstunkiem (ciasto, owoce i wszelkie inne smakołyki nie tylko na zimno, ale również na ciepło) będą dla ciebie dostępne na miejscu bez limitu w ramach opłaty rejestracyjnej przez cały dzień 🎉

Warto również wziąć pod uwagę, że na miejscu będzie możliwość kupienia fantastycznych książek!

Czy na miejscu będzie wypicia kawy?

Nasza Książkonaliowa kawiarnia będzie otwarta dla wszystkich uczestników! Na wydarzeniu napijesz się pysznej kawy z ekspresu, herbaty oraz innych napojów bezalkoholowych. Dodatkowo przygotujemy dla ciebie poczęstunek. Wszystko w ramach opłaty rejestracyjnej.

Czy na wydarzenie można przyjść z osobą towarzyszącą?

Jak najbardziej! Warto jednak pamiętać, że ilość miejsc jest ograniczona, dlatego warto od razu zarejestrować taką osobę, gdy tylko ruszą zapisy. Każda osoba musi osobno zapisać się na wydarzenie i uiścić opłatę konferencyjną.

Chciał/abym przyjechać, nie posiadam jednak profilu na Instagramie.

Nic nie szkodzi! Wydarzenie dedykowane jest wszystkim miłośnikom książek, a więc również dla Ciebie!

Chciał/abym się zaangażować! Mogę wam jakoś pomóc?

Oczywiście! Wciąż powiększamy bazę wolontariuszy, więc jeżeli chcesz pomóc – zaznacz odpowiedni punk w czasie rejestracji. Skontaktujemy się z tobą!

Czy mogę przyjechać, jeśli nie jestem ze Śląska?

Zapraszamy! Z uwagi na jednodniowy charakter wydarzenia chcemy zaprosić jak najwięcej osób, które mieszkają na Śląsku. Wydarzenie jest jednak otwarte dla wszystkich!